Mes – įmonė, teikianti buhalterinės apskaitos paslaugas bei konsultuojanti visais apskaitos klausimais. Savo klientams siekiame pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kvalifikuotą pagalbą ir efektyvias konsultacijas verslui. „Lapės apskaita“ stengiasi padėti kiekvienam greitai, kruopščiai ir svarbiausia – sumaniai!

Mūsų įmonės vadovų ir kitų komandos narių patirtis yra ilgametė. Naujus komandos narius atsirenkame kruopščiai, mažesnę darbo patirtį turinčiuosius atidžiai ir kantriai mokome – jaučiame atsakomybę už jų tobulėjimą ir atliktą darbą, nepaliekame veikti savarankiškai. Per ne vienerius darbo metus įsitikinome, kad sėkmę lemia ne tik kompetencija, tačiau ir žmogiškas  atidumas, kruopštumas, inovatyvumas, geranoriškumas, disciplina ir kompleksinis požiūris į visas teikiamas paslaugas bei klientų poreikius. Juk kaip ir kiekvienas žmogus – kiekviena įmonė taip pat skirtinga ir savita.

Mūsų darbo įrankiai – turimos ir nuolat atnaujinamos žinios, patikimos buhalterinės apskaitos programos ir individualus požiūris į kievieną klientą. Siekiame kuo geriau susipažinti su kiekvienu klientu, suprasti ir įsigilinti į jo lūkesčius, atlikti klaidų analizę, o konsultacijas teikiame tik gerai išanalizavę esamą situaciją bei galimus jos sprendimo kelius. Siekiame paslaugas teikti greitai, gerai ir kokybiškai, kad visa reikiama informacija klientus pasiektų laiku ir priimti sprendimai džiugintų bei skatintų judėti pirmyn.